HomePLC Controller Yaskawa Memocon AC100IN-16P
Previous product
Fuji Electric Monitor TS1000 Smart Series
Back to products
Next product
Omron Switch Mode Power Supply S8JX
yaskawa
Yaskawa Memocon AC100IN-16P
Name : 100-VAC 16-point Input Module
Model Name : AC100IN-16P
Model No. : JAMSC-120DAI54300
Features :
1) Used to input digital signals.
2) 100VAC, 16 points, 7mA (50Hz)
Compare
Category: PLC Controller
Description
Model Name : AC100IN-16P
Features :